Wygodny odkurzacz piorący

Witaj, świecie!
11 grudnia 2017
Piękna sypialnia
5 lutego 2020
Pokaż wszystkie

Tak naprawdę nie trzeba być perfekcyjną panią domu, aby móc zawsze cieszyć się czystym, idealnie wysprzątanym mieszkaniem. Kluczem do sukcesu są odpowiednie gadżety, dzięki którym sprzątanie jest szybkie, ale i przyjemne. Takim gadżetem jest odkurzacz piorący marki Numatic Henry.

Nieszablonowy wygląd, niezawodne działanie

Ten odkurzacz piorący jest tak naprawdę jednym z najbardziej znanych odkurzaczy na całym świecie – także i ze względu na swój niezwykły wygląd. Przyjazny stworek z pokrywą przypominającą kształtem czapeczkę może stać się i Twoim domowym pomocnikiem. Model Henry to odkurzacz, który posiada w sobie zbiornik o wyjątkowo dużej pojemności 9 litrów, w którym to zbiorniku gromadzą się zanieczyszczenia. Efektywna praca tak naprawdę w dużej mierze możliwa jest dzięki dużej mocy urządzenia, gdyż zostało ono zaprojektowane tak, aby móc pracować w sposób ciągły przez dłuższy czas. Odkurzacz pracuje na kablu, który można szybko złożyć używając specjalnego zwijacza kabla. Solidna konstrukcja urządzenia, a przy tym bardzo poręczny kształt sprawia, że można szybko przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami, aby w kilka chwil posprzątać cały dom.

Dlaczego odkurzacz piorący?

Przede wszystkim dlatego, że działa on znacznie bardziej efektywnie niż zwykły odkurzacz, gdyż nie tylko zbiera zanieczyszczenia, ale i myje podłogę na mokro. Odkurzacz będzie idealny do fliz i kafelków, można nim doskonale wyczyścić także i dywany, które zazwyczaj są mocno problematyczne. Do dobrej jakości odkurzacz, który raz kupiony posłuży nam na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *